Pobierz Flash Player aby w pelni korzystac z zasobow strony.
 
 
A A A

Rozstrzygnięcie konkursu

 Rozstrzygniecie konkursu na list:

 

Prace oceniło jury w składzie:

Wacława Garncarek

Milena Samsel

Czesława Jarkowska

 

Do konkursu wpłynęły prace z następujących placówek:

1.       Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zaborowie- 3 prace.

2.       Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi  im. Michała Kajki w Nidzicy- 2 prace.

3.       Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy- 6 prac.

4.       Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Nidzicy- 1 praca.

5.       Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących- 1 praca.

6.       Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy- 28 prac.

Ogółem wpłynęło 41 prac.

 

Jury przyznało następujące miejsca:

I miejsce:

Aleksander Gadomski kl. V Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Laura Jasińska Szkołą Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

II miejsce

Aleksander Kowalski Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Kamil Cycen kl. VI Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zaborowie

III miejsce

Marysia Słomkowska kl. V Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Aleksandra Pel kl. V Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Kamila Sobotka kl. V Szkołą Podstawowa im. Orła Białego w Zaborowie

 

Rosztrzygnięcie konkursu na kartkę:

 

Prace oceniało jury w składzie:

1.       Regina Ekiert

2.       Karina Denis

3.       Magdalena Ekiert- Jaworska

 

Do konkursu zgłosiły się następujące placówki:

1.       Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zaborowie- 14 prac.

2.       Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi  im. Michała Kajki w Nidzicy- 29 prac.

3.       Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Nidzicy- 6 prac.

4.       Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy- 22 prace.

5.       Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym- 15 prac.

6.       Przedszkole nr 4 Kraina Odkrywców w Nidzicy- 1 praca.

7.       Przedszkole nr 2 w Nidzicy- 2 prace.

Ogółem wpłynęło 89 prac.

 

Jury przyznało następujące miejsca:

I miejsce:

Klaudia Nowak kl. III Szkoła Podstawowa w Zaborowie im.  Orła Białego w Zaborowie

Michał Łamejko kl. IV Szkoła Podstawowa nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy

II miejsce:

Szymon Modelski kl. IV Szkoła Podstawowa nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy

Lena Gaworska kl. IV Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym

III miejsce:

Klaudia Dudzińska kl. IV Szkoła Podstawowa nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy

Oskar Wawrzyniak Szkołą Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Wyróżnienia:

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zaborowie:

Weronika Mrozowska kl. IV

Julia Stefańska kl. IV

Natalia Żaglewska kl. I

Lena Granica kl. III

Hanna Grymkowska kl. I

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy:

Gabrysia Kotyla

Artur Mulawa kl. I

Maja Gndzińska kl I

Alicja Taratycka kl. I

Igor Bukowski kl. I

Nela Gawlik kl. II

Natasza Pel kl. I

Kornel Jaworski kl. II

Maja Laskowska kl. II

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy:

Szymon Sarbiewski kl. I

Laura Górniak kl. I

Kornelia Janusz kl. IV

Julia Kucińska kl. IV

Iga Zalewska kl. I

Alicja Wiśniewska kl. I

Bartosz Lejbt kl. IV

Oliwia Sarbiewska kl. IV

Kacper Zalewski kl. II

 

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym:

Nikola Mróz kl. II

Oliwia Kwiatkowska kl. III

Julia Chmielewska kl. III

Zuzanna Kowalczyk kl. IV

Oliwia Pokrzywnicka kl. III

 

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Ks. Jana Twardowskiego w Nidzicy:

Amelia Jabłonowska

Maciej Potapiuk

Julek Miecznikowski

Przedszkole nr 2 w Nidzicy

 

 Partnerzy: